06 Oktober 2004
+ 11 - 11
Bij Grandpa geen censuur!

Ach gottegottegot... Jan Peter Balkenende die middels een rechtzaak zijn gezicht af laat dekken op de poster van Ex-Pornstar. 't Is me wat. De broertjes achter het housefeest zullen nu het woord 'censuur' over alle reeds geplakte posters heen moeten kitten. Maar om welke poster ging het nu eigenlijk? U mag op het onderstaande thumbnailtje klikken!!

Je kunt hier de foto zien zonder afgesneden randjes, want bovenstaande pop-up laat om duistere redenen de randen niet zien...

Die Balkie wordt goed verzorgd zo te zien in het ziekenhuis! Hadden ze overal maar zulke zustertjes! Gramps, vandaag (7-10) een nieuwe Dag der Tieten?! PLEEEAAAASSEEEE?! :-D

goh, gramps! hetzelfde onderwerp als Joal vanuit een andere invalshoek zowaar?! (ik dacht dat jij en ome punkster dat alleen maar hadden?)
jammer dat ik deze versie van de poster niet eerder had LOL
hij is geweldig!

groetjes Joal!

Is er trouwens nog iets bekend over die complot theorie dat JP zichzelf tijdens een schiettraining in de voet geschoten heeft?

ow, ik dacht dat zijn bodyguard struikelde en dat DIENS klapperpistool toen per ongeluk niet op safe stond en dus afging aaaaah

Zo zie je maar weer, Joal, we zitten als Brabanders toch vaak op dezelfde golflengte! ;)

Ik vind de broertjes ook twee zielige k**figuren en dit is zoooooooooooo makkelijk scoren…
zielige actie dus van die kneuzen

‘t Is natuurlijk wel een mooie vorm van Free Publicity! ;)

@gramps zelf: zeker weten! GOUDen reclame voor de boys; ik heb zelfs vanmiddag naar de video-reportage gekoekeloerd op:
http://www.nieuws.nl/bericht/4/29293%20target=
zelfs DAAR is de poster weg.

zijn wij dan nog de enig(st )e 2 “met”? (devil)

LIBERTHEE met kandij LOL

groetjes, Joal


  
Persoonlijke info onthouden?

Emoticons / Textile

  ( Register your username / Log in )

Kattebel:
Verberg email:

Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of email-adres in te typen.